Натяжні стелі

За допомогою натяжних стель ви з легкістю зможете приховати всі недоліки та кривизну поверхні, а також у разі необхідності сховати не надто привабливі труби, вентиляцію чи проводку.

Натяжні стелі мають масу переваг, звуко та теплоізоляцію, антистатичність, не бояться вологи, та є не горючим матеріалом. Також вони доволі легкі у догляді, варто лише протерти серветкою з миючим засобом.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Наші матеріали сертифіковані та відповідають всім гігієнічним та санітарним нормам України.

МІЦНІСТЬ

ПВХ-плівка визнана однією з кращих матеріалів для стелі. Довговічна, міцна, вологоне- проникна (витримує до100л на м2).

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Натяжна стеля це універсальний матеріал для вирішення нерівностей на стінах та стелі. Підходить до будь якого дизайну та інтер’єру.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Ви отримаєте енергозберігаюче якісне покриття, яке підходить до будь яких змін в приміщені.

АСОРТИМЕНТ

Ми пропонуємо максимум можливостей для ваших найсміліших ідей. Надайте приміщеню власний стиль. Велика кількість відтінків, форм, малюнків, текстур. Встановлення освітлювальних елементів.

Наша компанія пропонує: широкий вибір кольорів та фактур, однорівневі та багаторівневі конструкції, стелі з підсвіткою, світлові лінії, фотодрук та перфоровані натяжні стелі, які допоможуть отримати бажаний результат у планувані вашого приміщення, додавши шарм та привабливість.

Не ризикуйте з вибором сумнівних підрядників для монтажних робіт – обирайте дизайн студію «Глянець», яка чудово зарекомендувала себе за 10 років роботи. Ми гарантуємо вам безпечне встановлення натяжних стель. Наші слова ми підтвержуємо офіційною гарантією на матеріал та виконану роботу. Крім того при монтажі ми використовуємо лише алюмінієві профіля, що є одним з найважливіших факторів для довговічної експлуатації натяжної стелі.

Глянець
Gljanec
дизайн студія
design studio
Ми створюємо дизайн Вашого життя
Wir schaffen das Design Ihres Lebens
+380-66-924-3555, +380-96-739-8045