Ми створюємо дизайн Вашого життя

Команда «Глянець» готова втілювати в життя бажання замовника.
Перетворити ваші мрії в реальність-наша робота! Наша компанія пропонує широкий спектр послуг: від створення проекту до його повної реалізації. Компанія йде в ногу з часом, тому ми не можемо не приділяти особливої уваги модним тенденціям в індустрії дизайну. Ми завжди стараємось виконати максимально швидко, якісно та ефективно будь яку поставлену задачу.

Ми постійно вдосконалюємо свої навики, проводимо навчання та відвідуємо Українські та міжнародні виставки, щоб бути першими в курсі всіх новинок на ринку. Саме завдяки цікавим рішенням і сміливим ідеям студія «Глянець» здобула популярність далеко за межами країни. Сьогодні наша команда працює над проектами в Німеччині та Польщі.

У будь якому замовленні над яким ми починаємо працювати існує своя ідея і можливі варіанти реалізації. Ми обожнюємо процес пошуку рішення, це змушує нас рухатись вперед, часто приймаючи сміливі рішення.

Натяжні стелі

Звернувшись до нас можете бути впевнені у якості матеріалів, які ми використовуємо, усі оригінали сертифікатів на ПВХ-плівку ви можете побачити на нашому офісі.

Проектування дизайну

Ми створюємо не лише однотипні рішення, але й виконуємо ексклюзивні та індивідуальні замовлення.

Фотошпалери

Ми створюємо не лише однотипні рішення, але й виконуємо ексклюзивні та індивідуальні замовлення.

Глянець
Gljanec
дизайн студія
design studio
Ми створюємо дизайн Вашого життя
Wir schaffen das Design Ihres Lebens
+380-66-924-3555, +380-96-739-8045